100 TL ve üzeri alışverişlerde KARGO BEDAVA!
RSS

Blog

Toparlayıcı Sütyen Nedir?
Toparlayıcı Sütyen Nedir? Bayanların iç çamaşırı olan sütyen seçme konusunda doğru seçimlerde bulunması hem sağlıkları için hem de görünüşleri bakımından büyük önem taşımaktadır. Bayanlar için en önemli olan göğüslerinin durumu ve boyutuna göre doğru seçimler yapmasıdır.
Tesettür Mayo Uzun Ömürlü Kullanım Önerileri
Tesettür Mayo Uzun Ömürlü Kullanım Önerileri
Sütyen Seçerken Nelere Dikkat Etmeli?
Hiç şüphesiz kadın gardırobunun en önemli parçalarından biridir sütyen. Çünkü özenle seçtiğiniz kıyafetlerinizi öne çıkaran aslında sütyeninizdir. İçinde rahat edemediğiniz bir iç çamaşırı hem duruşunuza, hem de görünümünüze zarar verecektir. İsterseniz öncelikle doğru sütyen kullanıp kullanmadığınıza karar vermenize yardımcı olacak belirtilere, daha sonra da ölçünüze göre doğru sütyen seçmenin yollarına birlikte bir göz atalım..
Jüpon nedir ve ne işe yarar?
Jüpon nedir ve ne işe yarar? Jüponlar, kolayca “iç etek” olarak tanımlanabilecek, giyilen kıyafetle tümlük sağlayan, etek veya elbisenin bedene yapışmaması, içi göstermemesi amacıyla kadınlar tarafından tercih edilen bir iç giyim ürünüdür. Diğer birçok kıyafet ve iç giyim ürünü gibi Jüpon ismi de Fransızcadan gelmektedir. Türkçemizde jipon şeklinde de adlandırılan bu ürünün doğru adının Jüpon olduğunu söylemekte fayda var.