Erkek Çocuk Pijama Takımı

Çocuklarınızın gece boyu sağlıklı bir uyku alması ve hastalıklardan uzak durması için uyumadan önce mutlaka günlük kıyafetlerini çıkarıp pijama takımı giydirmeniz tavsiye edilir. Gün içerisinde çocuğunuzun kıyafetlerine bulaşan bakteri ve mikropların uyku esnasında çocuğunuza zarar vermemesi için erkek çocuk pijama takımı size destek olacaktır. Çocuk pijama takımları çocuğunuzun sevdiği renkler, karakterler ve bulunduğunuz mevsime göre bir çok alternatifle sizin için özenle üretilir. Kompedan da bu amaçla sizler için kaliteli erkek çocuk pijama takımlarına imza atar. 

Erkek Çocuk Pijama Takımı Modelleri

Pijama takımı çocukların gece sağlıklı ve rahat bir uyku almasının etkili yollarından biridir. Erkek çocuk pijamaları çocukların ilgisini çekmeleri için farklı stillerde üretilir. Bazıları sade ve tek renk iken bazıları desenli ya da farklı renklerin birleşimi ile tasarlanır. Bunun yanı sıra sürekli kıyafetini çıkarma alışkanlığı olan çocuklar için üretilen tulum pijama takımları da farklı modeller arasında yer alır. Ayrıca çocuğunuz için takım yerine ayrı ayrı kombinlemeler de yapabilirsiniz. Seçeceğiniz erkek çocuk pijama altının üzerine ona uygun farklı bir üst alarak farklı kombinler de üretebilirsiniz.

Erkek Çocuk Pamuklu Pijama Takımı Modelleri

Pamuktan üretilen ürünler bir çok malzemeye göre daha fazla nefes alan ve bedene faydalı bir yapıdadır. Erkek çocuk pijama takımlarında pamuk oranı yüksek olan takımları seçmeniz çocuğunuzun terlemesini önlerken aynı zamanda vücudunun nefes almasını da sağlayacaktır. Özellikle soğuk havalarda, alacağınız erkek çocuk kışlık pijama takımlarının pamuk oranına dikkat ederek almanız çocuğunuzun sağlığını korumanıza fayda sağlar.  

Karakter Temalı Erkek Çocuk Pijama Takımı Modelleri

Çocuklar özellikle sevdikleri çizgi karakterlerin giysilerinde olmasını sever. Bu nedenle çocuk pijama takımları erkekler ve kızlar için onların sevdikleri karakterler ile tasarlanır. Bu karakterler bazen bir araba figürü bazense bir süper kahraman olabilir. Örneğin çocuğunuzun dinazora karşı bir ilgisi var ise dinazorlu pijama takımları tam olarak çocuğunuzun ilgisini çekebilir. Çocuğunuzun sevdiği çizgi karakterlerin pijama takımının üzerinde olması çocuğunuzun pijama takımını daha fazla sevmesini sağlar. Bu sayede uyumadan önce çocuğunuzun pijamalarını kendi isteği ile giymesi kolaylaşabilir.

Mevsimlik Pijama Takım Modelleri

Her kıyafette olduğu gibi kullandığınız pijama takımları da bulunduğununuz mevsime göre farklılık gösterir. Yazın kısa kol, tişört, şort ya da askılı şekilde üretilen pijama takımlarının yanı sıra kışın daha kalın, uzun kollu pijama takımları tercih edilmektedir.Erkek çocuk polar pijama takımları ya da erkek çocuk termal pijama takımları ile kışın çocuğunuzun daha sağlıklı bir uyku almasını sağlayabilirsiniz. Erkek çocuk kadife pijama takımları da çocuklarınızın kışın sıcak bir gece geçirmesine katkı sağlayacaktır. Ayrıca yazın da kısa kollu ve şortlu takımları tercih etmeniz çocuğunuzun daha serin hissederek sağlıklı bir uyku almasını sağlar. Bulunduğunuz mevsime uygun erkek çocuk gecelikleri sezonluk olarak sizler için özenle üretilir. 

Baskılı ve Yazılı Erkek Çocuk Pijama Takımı Modelleri

Erkek çocuk pijama takımı modelleri arasında sıklıkla tercih edilen modellerden biri baskılı ve yazılı modellerdir. Baskılı ve yazılı pijama takım modelleri farklı renkler ve yazılar ile tasarlanarak çocuklarınızın ilgisini çekecek şekilde özenle hazırlanmaktadır. Figürlü ya da karakter temalı pijama takımlarına alternatif olarak üretilen baskı ve yazılı takımlar da siz ve çocuklarınız için geniş ürün yelpazesi sunar.  

Organik Kumaş ve Hipoalerjenik Erkek Çocuk Pijama Takımları

Eğer çocuğunuzun bu tür bir alerjisi var ise hipoalerjenik olarak üretilen erkek çocuk pijama takımlarını tercih edebilirsiniz. Alerjik çocuklar için pijama takımı modelleri, özellikle organik kumaştan üretilir. Hipoalerjenik yapısı sayesinde alerjik toz ve bakterilerden arındırılmıştır.  Dolayısıyla bu içeriğe sahip pijamalar ile alerjik reaksiyonları minimuma indirebilirsiniz. 

Erkek Çocuk Pijama Takımı Bakımı ve Yıkama Talimatları

Erkek çocuk pijama takımları da tıpkı diğer kıyafetler gibi üzerindeki yıkama talimatlarına uygun olarak yıkanmalıdır. Yıkama talimatında pijama takımının kaç derecede ve nasıl yıkanması gerektiği, kuru yıkatma ve ütüleme yapılıp yapılamayacağı gibi bir çok ayrıntı sizin için hazırlanmıştır. Yıkama talimatında ütülemeye dair herhangi bir ütü yapılamaz ibaresi yok ise kurutmanın ardından mutlaka ütüleme yapılması tavsiye edilir. Ütüleme erkek çocuk pijama takımı üzerinde kalan mikrop ve zararlı bakterilerin yok olmasını sağlayarak çocuğunuzu hastalıklardan koruyacaktır.

Erkek Çocuk Pijama Takımı Beden Tablosu

Kıyafet alımında en önemli unsurlardan birisi bedeninize uygun kıyafeti almaktır. Bu durum hem kıyafetin bedeninize daha rahat uyum sağlaması için hem de kıyafetinizin ömrünün uzaması için önemlidir. Yetişkinler için small, medium ya da large olarak ifade edilen kıyafetler çocuklar için farklı şekilde belirlenir. Çocuk pijama takımları bedenden ziyade farklı yaş aralıklarında üretilir. Small ya da medium beden aralıklarından ziyade örneğin 4-5 yaş erkek pijama takımı şeklinde istediğiniz yaş aralığına uygun takımları bulabilirsiniz.

ERKEK ÇOCUK PİJAMA TAKIMLARI FİYATLARI

Erkek çocuk pijama takımları fiyatları ürün üretiminde kullanılan kumaş kalitesi ve malzemesine göre farklılık gösterebilir. Pijama takımının kumaş yapısı, kullanılan süsleme malzemeleri gibi unsurlar takımların fiyatlarında farklılık olmasını etkiler. Bunun yanı sıra ürünlerde kullanılan kumaşların pamuk oranları da takımların fiyatlarını etkiler. Takımlarda kullanılan pamuk oranı arttıkça ürünün fiyatı da o oranda artabilir. Kompedan kalitesi ile şimdi erkek çocuk pijama takımları fiyatlarını inceleyebilir; çocuklarınızın beğeneceği ürünleri avantajlarla satın alabilirsiniz.  

Sıkça Sorulan Sorular

ERKEK ÇOCUK PİJAMA TAKIMI NEDİR?

Pijama takımı günü bitirirken üzerimize giydiğimiz rahat kumaşa sahip alt üst giysidir.

ERKEK ÇOCUK PİJAMA TAKIMLARI HANGİ AMAÇLARLA KULLANILIR?

Uyku dışında ve uyku esnasında rahat hareket etmesi ve rahat uyku uyuması için giydirilir.

HANGİ TÜR ERKEK ÇOCUK PİJAMA TAKIMLARI BULUNUR?

Uzun pijama takımı, kaprili pijama takımı ve şortlu pijama takımları bulunur.

ERKEK ÇOCUK PİJAMA TAKIMLARI HANGİ MALZEMELERDEN ÜRETİLİR?

Pamuklu ve esnek kumaş kullanılır.

ERKEK ÇOCUK PİJAMA TAKIMI SEÇERKEN NELERE DİKKAT ETMELİYİM?

Rahat yumuşak, kalitesi ve esnek olmasına dikkat edilmelidir.

ERKEK ÇOCUK PİJAMA TAKIMLARI NASIL YIKANIR VE BAKIMI NASIL YAPILIR?

Genel olarak 30 ile 40 derecede yıkanmalıdır.

ERKEK ÇOCUK PİJAMA TAKIMLARI İLE ÇOCUĞUN UYKU KALİTESİ NASIL ARTIRILIR?

Terletmeyen, rahat hissettirecek pijama takımları giydirilerek.

ERKEK ÇOCUK PİJAMA TAKIMLARI İLE ÇOCUĞUN RAHAT BİR GECE GEÇİRMESİ NASIL SAĞLANIR?

Terletmeyen, rahat hissettirecek pijama takımları giydirilerek.

HANGİ TÜR RENKLER VE DESENLER ERKEK ÇOCUK PİJAMA TAKIMLARI İÇİN TERCİH EDİLİR?

Mavi, açık mavi, saks mavisi, lacivert, gece mavisi, bebek mavisi, gök mavisi, fıstık yeşili, zeytin yeşili, petrol yeşili, zümrüt yeşili, kırmızı, hardal sarısı, turuncu, beyaz gibi canlı renklerle beraber sevdiği kahraman karakterlerinin bulunduğu desenler yer alıyor.

ERKEK ÇOCUK PİJAMA TAKIMLARI YAZ VE KIŞ MEVSİMLERİNDE NASIL FARKLILIK GÖSTERİR?

Kış aylarında giyilecek pijamaların polar, kadife ya da pamuklu kumaşlar olmasına dikkat edin. Polyesterden üretilen polar kumaşlar, sıcak tutmanın yanı sıra hava transferine izin vererek terlemeyi de engeller. Kışın pijamalarda tercih edilmesi önerilen bir diğer kumaş türü ise kadifedir. Yazın sıcağında pijama takımı seçerken, mutlaka kumaş türlerine dikkat edin. Özellikle yaz aylarında önerilen, kadın pijama kumaş önerileri olarak ter emici kumaş türleri seçmelisiniz. Bu tür kumaşlar, yazın terinizi emer ve sizin terden yanmanızı engeller. Bu kumaşlar, ipek, viskon ve pamuk olabilir.

ERKEK ÇOCUK PİJAMA TAKIMLARI İLE ÇOCUĞUN VÜCUT ISISI NASIL DÜZENLENİR?

Polyesterden üretilen polar kumaşlar, sıcak tutmanın yanı sıra hava transferine izin vererek terlemeyi de engeller.

PİJAMA TAKIMLARI İLE ÇOCUĞUN GECELERİ RAHAT ETMESİNE NASIL YARDIMCI OLUNUR?

Pamuklu ve esnek kumaş kullanılır.

PİJAMA TAKIMLARI İLE ÇOCUKLAR NASIL EĞLENCELİ BİR UYKU RİTÜELİ OLUŞTURABİLİR?

Pamuklu ve esnek kumaş kullanılır.

HANGİ TÜR KUMAŞLAR ÇOCUK PİJAMA TAKIMLARI İÇİN DAHA İYİ TERCİH EDİLİR?

Pamuklu ve esnek kumaş kullanılır.

cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR