Sırala:
34

Erkek Çocuk Pijama Takımı

Çocuklarınızın gece boyu sağlıklı bir uyku alması ve hastalıklardan uzak durması için uyumadan önce mutlaka günlük kıyafetlerini çıkarıp pijama takımı giydirmeniz tavsiye edilir. Gün içerisinde çocuğunuzun kıyafetlerine bulaşan bakteri ve mikropların uyku esnasında çocuğunuza zarar vermemesi için erkek çocuk pijama takımı size destek olacaktır. Çocuk pijama takımları çocuğunuzun sevdiği renkler, karakterler ve bulunduğunuz mevsime göre bir çok alternatifle sizin için özenle üretilir. Kompedan da bu amaçla sizler için kaliteli erkek çocuk pijama takımlarına imza atar. 

Erkek Çocuk Pijama Takımı Modelleri

Pijama takımı çocukların gece sağlıklı ve rahat bir uyku almasının etkili yollarından biridir. Erkek çocuk pijamaları çocukların ilgisini çekmeleri için farklı stillerde üretilir. Bazıları sade ve tek renk iken bazıları desenli ya da farklı renklerin birleşimi ile tasarlanır. Bunun yanı sıra sürekli kıyafetini çıkarma alışkanlığı olan çocuklar için üretilen tulum pijama takımları da farklı modeller arasında yer alır. Ayrıca çocuğunuz için takım yerine ayrı ayrı kombinlemeler de yapabilirsiniz. Seçeceğiniz erkek çocuk pijama altının üzerine ona uygun farklı bir üst alarak farklı kombinler de üretebilirsiniz.

Erkek Çocuk Pamuklu Pijama Takımı Modelleri

Pamuktan üretilen ürünler bir çok malzemeye göre daha fazla nefes alan ve bedene faydalı bir yapıdadır. Erkek çocuk pijama takımlarında pamuk oranı yüksek olan takımları seçmeniz çocuğunuzun terlemesini önlerken aynı zamanda vücudunun nefes almasını da sağlayacaktır. Özellikle soğuk havalarda, alacağınız erkek çocuk kışlık pijama takımlarının pamuk oranına dikkat ederek almanız çocuğunuzun sağlığını korumanıza fayda sağlar.  

Karakter Temalı Erkek Çocuk Pijama Takımı Modelleri

Çocuklar özellikle sevdikleri çizgi karakterlerin giysilerinde olmasını sever. Bu nedenle çocuk pijama takımları erkekler ve kızlar için onların sevdikleri karakterler ile tasarlanır. Bu karakterler bazen bir araba figürü bazense bir süper kahraman olabilir. Örneğin çocuğunuzun dinazora karşı bir ilgisi var ise dinazorlu pijama takımları tam olarak çocuğunuzun ilgisini çekebilir. Çocuğunuzun sevdiği çizgi karakterlerin pijama takımının üzerinde olması çocuğunuzun pijama takımını daha fazla sevmesini sağlar. Bu sayede uyumadan önce çocuğunuzun pijamalarını kendi isteği ile giymesi kolaylaşabilir.

Mevsimlik Pijama Takım Modelleri

Her kıyafette olduğu gibi kullandığınız pijama takımları da bulunduğununuz mevsime göre farklılık gösterir. Yazın kısa kol, tişört, şort ya da askılı şekilde üretilen pijama takımlarının yanı sıra kışın daha kalın, uzun kollu pijama takımları tercih edilmektedir.Erkek çocuk polar pijama takımları ya da erkek çocuk termal pijama takımları ile kışın çocuğunuzun daha sağlıklı bir uyku almasını sağlayabilirsiniz. Erkek çocuk kadife pijama takımları da çocuklarınızın kışın sıcak bir gece geçirmesine katkı sağlayacaktır. Ayrıca yazın da kısa kollu ve şortlu takımları tercih etmeniz çocuğunuzun daha serin hissederek sağlıklı bir uyku almasını sağlar. Bulunduğunuz mevsime uygun erkek çocuk gecelikleri sezonluk olarak sizler için özenle üretilir. 

Baskılı ve Yazılı Erkek Çocuk Pijama Takımı Modelleri

Erkek çocuk pijama takımı modelleri arasında sıklıkla tercih edilen modellerden biri baskılı ve yazılı modellerdir. Baskılı ve yazılı pijama takım modelleri farklı renkler ve yazılar ile tasarlanarak çocuklarınızın ilgisini çekecek şekilde özenle hazırlanmaktadır. Figürlü ya da karakter temalı pijama takımlarına alternatif olarak üretilen baskı ve yazılı takımlar da siz ve çocuklarınız için geniş ürün yelpazesi sunar.  

Organik Kumaş ve Hipoalerjenik Erkek Çocuk Pijama Takımları

Eğer çocuğunuzun bu tür bir alerjisi var ise hipoalerjenik olarak üretilen erkek çocuk pijama takımlarını tercih edebilirsiniz. Alerjik çocuklar için pijama takımı modelleri, özellikle organik kumaştan üretilir. Hipoalerjenik yapısı sayesinde alerjik toz ve bakterilerden arındırılmıştır.  Dolayısıyla bu içeriğe sahip pijamalar ile alerjik reaksiyonları minimuma indirebilirsiniz. 

Erkek Çocuk Pijama Takımı Bakımı ve Yıkama Talimatları

Erkek çocuk pijama takımları da tıpkı diğer kıyafetler gibi üzerindeki yıkama talimatlarına uygun olarak yıkanmalıdır. Yıkama talimatında pijama takımının kaç derecede ve nasıl yıkanması gerektiği, kuru yıkatma ve ütüleme yapılıp yapılamayacağı gibi bir çok ayrıntı sizin için hazırlanmıştır. Yıkama talimatında ütülemeye dair herhangi bir ütü yapılamaz ibaresi yok ise kurutmanın ardından mutlaka ütüleme yapılması tavsiye edilir. Ütüleme erkek çocuk pijama takımı üzerinde kalan mikrop ve zararlı bakterilerin yok olmasını sağlayarak çocuğunuzu hastalıklardan koruyacaktır.

Erkek Çocuk Pijama Takımı Beden Tablosu

Kıyafet alımında en önemli unsurlardan birisi bedeninize uygun kıyafeti almaktır. Bu durum hem kıyafetin bedeninize daha rahat uyum sağlaması için hem de kıyafetinizin ömrünün uzaması için önemlidir. Yetişkinler için small, medium ya da large olarak ifade edilen kıyafetler çocuklar için farklı şekilde belirlenir. Çocuk pijama takımları bedenden ziyade farklı yaş aralıklarında üretilir. Small ya da medium beden aralıklarından ziyade örneğin 4-5 yaş erkek pijama takımı şeklinde istediğiniz yaş aralığına uygun takımları bulabilirsiniz.

Erkek Çocuk Pijama Takımları Fiyatları

Erkek çocuk pijama takımları fiyatları ürün üretiminde kullanılan kumaş kalitesi ve malzemesine göre farklılık gösterebilir. Pijama takımının kumaş yapısı, kullanılan süsleme malzemeleri gibi unsurlar takımların fiyatlarında farklılık olmasını etkiler. Bunun yanı sıra ürünlerde kullanılan kumaşların pamuk oranları da takımların fiyatlarını etkiler. Takımlarda kullanılan pamuk oranı arttıkça ürünün fiyatı da o oranda artabilir. Kompedan kalitesi ile şimdi erkek çocuk pijama takımları fiyatlarını inceleyebilir; çocuklarınızın beğeneceği ürünleri avantajlarla satın alabilirsiniz.