Kız Çocuk Ev Giyim

Kız çocuklarına ev giyimde seçebileceğiniz farklı renk ve tasarımlara sahip pek çok çocuk pijama modeli bulunur. Gün boyu rahatlığı hissettiren kumaş özelliklerinin yanı sıra eğlenceli desenleri ile kız çocuk ev giyim ürünlerini çocuklarınızın gardırobuna eklemek için seçebilirsiniz. Kompedan size kaliteli ve konforlu modelleri uygun fiyat aralıkları ile sunar. Çocuklarınızın gün boyu rahatlığını korumak için kız çocuk ev giyim ürünlerini detayları ile inceleyebilirsiniz. 

Kız Çocuk Ev Giyim Modelleri

Çocuklarını gece uykusuna hazırlamanın en iyi yollarından biri de sevecekleri baskı ve dokularda çocuk gecelik ve pijama modellerini almaktır. Yumuşak dokuları ile dinlendirici bir gece uykusunu destekleyen farklı kız çocuk pijama takımı seçeneklerini kolayca birbiri ile eşleştirerek kullanabilirsiniz. Çok çeşitli model ve tarza sahip kız çocuk ev giyim ürünleri eğlenceli ve havalı duruşuyla uzun kollu, kısa kollu, düğmeli, düğmesiz, taytlı veya şortlu olabilir. 

Kız Çocuk Pijama Takımı Modelleri

Son derece konforlu olan ve iki parçadan oluşan pijama takımları, en popüler kız çocuk ev giyim ürünleri arasında bulunur. Pamuklu, polyester ve likra özellikli kadife kumaş gibi kız çocuk pijama çeşitleri ile çocuklara uyku öncesi yumuşaklık ve sıcaklık sunabilirsiniz.  

Kız Çocuk Kapri / Şort Takımı Modelleri

Sıcak yaz akşamlarında kız çok ev giyim için en sık aranılan modeller arasında yer alan kapri ve şort takımları pamuk ve polyester kumaş detayına sahiptir. Kızınızın gece sıcaktan uykusunun bölünmesini önleyen kapri ve şort modelleri dize kadar olan alt kapri boyu ile hareket özgürlüğü sunar. 

Kız Çocuk İç Giyim Modelleri

Kız çocukların kıyafetleri altına giydiği kız çocuk iç giyim modelleri arasında pamuk, elastan özelliklerle esnek ve eğlenceli baskılara sahip modeller de bulunur. Suprem kumaş kalın askılı atletler ile eşleşen şort seçenekleri takım oluşturur. Kızınızın iç çamaşır ihtiyaçlarını tamamlarken isterseniz takım olanları isterseniz tekli modelleri değerlendirebilirsiniz.

Kız Çocuk Termal İçlik Modelleri

Polyester, viskon, elastan kumaş özellikleri ile öne çıkan termal içlikler nefes alabilir nem kontrol sistemi ile soğuk kış aylarının kurtarıcısıdır. Hızlı kuruma özelliği ile vücudu sıcak ve kuru tutan termal içlikler yüksek performanslı bir koruma sağlar. Direkt vücut üzerine giyilebilen termal içliklerin üzerine gerekirse herhangi çocuk giyim ürünü giydirebilirsiniz.

Kız Çocuk Atlet Modelleri

Doğal pamuktan üretilen ribanalı ve askılı kız çocuk iç çamaşırları ter emici ve nefes alabilir özelliği ile tercih edilir. Genellikle şirin desenler veya beyaz renkli modellerin tercih edildiği kız çocuk atlet modellerini küçük yaş gruplarından genç yaşlara kadar geniş skalada temin edebilirsiniz. 1 yaştan 12 yaşa kadar ebatlanan atletler çok sıcak havalarda tek başına kız çocuk ev giyimde pijama üstü olarak da kullanılabilir. 

Kız Çocuk Alıştırma Sütyeni Modelleri

Kızların gelişen vücutlarına daha kolay adapte olabilmelerine yardımcı olan kız çocuk sütyen modelleri yumuşak dokusuyla çocuğun gün boyu rahat etmesini sağlar. Kız çocuk göğsüne uygun ebatlarda tasarlanan, vücuda düzgün bir şekilde oturan sütyenler teni sıkmayan esnek yapısı sayesinde rahatsızlık hissi yaratmaz. 65 beden, 70 ve 75 beden olarak satın alabileceğiniz genç kız sütyenlerini 12 yaşından itibaren kullanmaya başlayabilirsiniz. Hareket kabiliyetini kısıtlamayan sütyenlerin yarım atlet formunda olan modelleri de Kompedan'da mevcuttur. 

Kız Çocuk Külot Modelleri

1 yaş itibarı ile kullanabileceğiniz kız çocuk külot seçenekleri doğal kumaş özellikleriyle sağlığa zararlı herhangi bir materyal içermez. Uyumlu bir atlet ile alındığında takım oluşturan külot seçenekleri kiz cocuk giyimin önemli parçalarından biridir. Pijama takımı çocuk modelleri altına güvenle kullanabileceğiniz yumuşak ve bedene uygun külotlar kıyafetlerin altından belli olmaz. Kız çocuk ev giyimi dışında dışarıda da kullanabileceğiniz çocuğ güvende hissettiren iç çamaşırlarını yaşına uygun almanız önerilir. 

Kız Çocuk İçin Baskılı Ve Yazılı Ev Giyim Modelleri

Cilde karşı nazik olan kiz cocuk pijama takimi seçenekleri baskı detayları ile eğlenceli bir forma bürünür. Çiçekli veya hayvanlı olarak tasarlanan şirin kız çocuk ev giyim ürünlerini çocuklarınıza hediye seçenekleri ararken de değerlendirebilirsiniz. 

Kız Çocuk Ev Giyiminde En Popüler Renkler Ve Desenler

Kız çocuk pijama takımları içinde en popüler renkler genellikle lila, kırmızı, pembe ve fuşya gibi kızların en sevdiği renklerden oluşur. Sade desenlerin kullanıldığı kadife modellerin son zamanlarda kız çocuklar arasında da hayli trend olduğu görülür. Özellikle analı kızlı pijama takımlarında tercih edilen kadife modeller en sevilen pijama takımları arasında yer alır. 

Kız Çocuk Ev Giyim Gecelik Modelleri

Kız çocuk gecelik arayışında olanlar için elbise tarzında hafif ve sade modeller bulmak mümkündür. Gecelik kiz bebekler için bez değişimini veya tuvalete gitmeyi kolaylaştıracağı için de tercih edilir. Serin aylarda genç kızların da daha rahat kullandığı çocuk gecelik modellerini farklı yaş grupları için düşünebilirsiniz. Seyahate çıkarken çantanıza hemen atabileceğiniz gecelikler daha pratik giydirip çıkarma imkanı sunar. 

KIZ ÇOCUK EV GİYİM FİYATLARI 

Her günün sonunda tıpkı büyükler gibi günlük giysilerinden arınarak ev ve uyku giyimine geçmek isteyenler için kiz cocuk pijama çeşitleri bulunur. İhtiyaca yönelik kiz çocuk pijama çeşitleri herkes için ideal fiyatlarda satışa sunulur. Tatlı tasarımlara sahip kız pijama ürünleri üzerinde yazan yıkama talimatlarına uyarak ürününüzü daha uzun süre kullanabilirsiniz. Dayanıklı ve hijyenik kumaş özellikleri ile her yaş grubunda kız çocuk giyim bulabileceğiniz Kompedan'ın zengin ürün çeşitlerini hemen keşfedebilirsiniz. 

Sıkça Sorulan Sorular

KIZ ÇOCUK EV GİYİMİ NEDİR VE NEDEN TERCİH EDİLİR?

 

Kız çocuk pijama, pijama takımları, şort, kapri grubudur.

 

HANGİ TÜR KIZ ÇOCUK EV GİYİM ÜRÜNLERİ BULUNUR?

 

Kız çocuk pijama, pijama takımları, şort, kapri grubudur.

 

EV GİYİM ÜRÜNLERİ KIZ ÇOCUKLAR İÇİN HANGİ MALZEMELERDEN ÜRETİLİR?

 

Kız çocuk ev giyim ürünleri pamuk, modal, viskon vb. malzemelerden üretilir.

 

KIZ ÇOCUK EV GİYİMİ SEÇERKEN NELERE DİKKAT ETMELİYİM?

 

Pamuklu ürünlere yoğunlaşıp cildi tahriş edebilecek kumaşlardan kaçınılmalıdır.

 

KIZ ÇOCUK EV GİYİM ÜRÜNLERİ NASIL YIKANIR VE BAKIMI NASIL YAPILIR?

 

 

Tam olarak temizlenmesi için yüksek sıcaklıkta yıkanması gerekmektedir. 40 derece arasında yıkanması temizliğin sağlanması için yeterlidir.

cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR