Ürün Geri İadelerim

Ürünü iade etmek istediğimde ne yapmam gerekiyor?

İade formunu doldurduktan sonra 3 iş günü içerisinde Müşteri Hizmetlerimiz iletişime geçerek, kargo iade kodu paylaşacaktır.

İade Formunu lütfen doldurmayı unutmayın!...

Siparişinizi teslim aldığınız günden itibaren 14 gün içerisinde ürün iadesini gerçekleştirebilirsiniz. Üründen kaynaklanan herhangi bir kusurdan dolayı yapacağınız iadelerde ise, iade süreniz 30 gündür. Hesabım - İade Taleplerim sekmesinden / İade formu ile talep oluşturarak yada 90 546 502 83 31 nolu müşteri hizmetleri / temsilcilerimiz ile yapacağınız görüşmeler sonucunda ürünleri tarafımıza gönderirken bazı hususlara dikkat etmeniz gerekmektedir.


Bunlar;


- Ürün(ler) orijinal ambalajı hasar görmemiş, kullanılmamış ve kullanım hatası sonucu zarar görmemiş haliyle tarafımıza gönderilmelidir. Ürünü teslim aldığınız kargo aracılığı ile göndermeniz gerekmektedir. İadenizin bize daha sağlıklı ulaşması için gönderinizi müşteri temsilcilerimizden edineceğiniz anlaşma kodu üzerinden gönderdiğinizden emin olunuz.

- Ürünlerin mutlaka satış faturasıyla beraber gönderilmesi gerekmektedir. Faturasız olarak gönderilen ürünlerin iade ve değişimi yapılamamaktadır.

-İade bedeli, ürünlerin depoya ulaştığı andan itibaren, iade şartlarına uygunluğu kontrol edildikten sonra, kredi kartınıza veya havale ile ödeme yaptıysanız banka hesabınıza 3 iş günü içerisinde yapılmaktadır. Bankanıza bağlı olarak iadenizi kredi kartında/banka hesabında görmeniz, 10 iş günü sürebilir.


İade de kargo masrafını kim ödeyecek?

İade & Değişim talebiyle gönderdiğiniz ürünlerin kargo masrafları tarafınıza aittir. İade etmek veya değiştirmek istediğiniz ürün/ürünler ile birlikte faturanızın asıl nüshasının arka kısmında bulunan iade formunu eksiksiz doldurarak firmamızın anlaşmalı olduğu kargo firması ile gönderebilirsiniz. Ürünlerin bize sorunsuz ulaşması için gönderinizi müşteri temsilcilerimizden edineceğiniz kargo anlaşma bilgileri üzerinden gönderdiğinizden emin olunuz.

İade ettiğim ürünün geri ödemesi ne zaman yapılacak?

Para iadesi olarak gönderilen ürünlerde, iade işlemi gerçekleştirildikten sonra toplam fatura bedeli 500 ₺ altına düştüğünde kargo parası kesilmektedir.

Satın aldığım ürün kusurlu. Ne yapmalıyım?

Ürünü teslim aldığınız tarihten itibaren 30 gün içerisinde tarafımıza göndermeniz halinde, gerekli kontroller yapılarak stoklarda bulunması durumunda ürün/ürünlerin değişimi yapılacaktır. Ürün/ürünlerin stoklarda olmaması durumunda siparişiniz iptal edilerek para iadesi işlemi gerçekleştirilecektir.

Kişisel yıkanmış ve denenmiş  tüm ürünler, iç giyim ürünleri, Bikini, Mayo, Sütyen, Külot, Boxer, Atlet, Korse ve benzeri hijyen hususundan dolayı hijyen etiketi / ambalajı açılmış olmaları halinde iadesi mümkün değildir. İade gönderimleri kabul edilmeyecektir.

İade iletişim bilgileri;

Müşteri Hizmetleri Hafta içi 09:00 ile 18:00 arasında hizmet vermektedir.

Müşteri Hizmetleri İletişim; 0850 333 0 567

WhatsApp Hattı; 0546 502 83 31

Mail; destek@kompedan.com.tr

İade / İptal Talep Formu