Sırala:
34

Kadın Polar Pijama Takımı

Polar pijama takımları kış aylarının vazgeçilmez ürünleridir. Kadın, erkek, çocuk fark etmeksizin soğuk kış aylarında sizi sıcacık tutar. Özel yapısı sayesinde terlemeden vücut sıcaklığınızı koruyabileceğiniz bu kumaştan ürünlerin birçok çeşidi mevcuttur.  Kompedan geniş ürün seçenekleri ile kaliteli kadın polar modellerini uygun fiyat aralıkları ile beğeninize sunar. Kış aylarında sizi sıcacık tutacak modelleri inceleyebilir, günlük hayatınıza konforu davet edebilirsiniz.   

Kadın Polar Pijama Takımı Modelleri

Polar pijama takımları rahatlığın yanında sıcaklık arayanların ilk tercih ettiği ürünlerdir. Kışlık bayan pijama takımı soğuk kış günlerinin vazgeçilmez ürünleridir. Pijama takımları genellikle uyurken giyilen ürünler olsa da kadın polar pijama takımı günlük hayatta, ev içerisinde giyilmek için de sıklıkla tercih edilebilir. 

Polar kumaş, yumuşak dokulu nefes alabilen yapıdadırlar. Ayrıca kumaşın ısı yalıtımı özelliği vardır. Bundan ötürü vücut ısısını sabit tutarken diğer yandan da terlemeyi önleyen bir yapısı vardır. Kadın polar kışlık pijama takımları özellikle soğuk kış aylarında tercih edilir. Kışlık pijama takımlarında kullanılan kumaş yapısı daha kalındır. Bundan dolayı rahatlık ve sıcaklığı bir arada yaşayabilirsiniz. Geceleri ise rahat bir uyku deneyimi sunar. 

Polar kumaş yapısı gereği ip atması yapmaz. Bunun dışında kolaylıkla kuruyabilir ve yıkandıktan sonra ütülemenize gerek duymaz. Farklı renklerde üretildiği gibi farklı modelde de üretilir. Özellikle pijama üstünün ceplerinin sayısı, fermuar tipi, düğme gibi değişkenlere bağlı olarak modeli değişebilir. 

Kadın Renkli Polar Pijama Takım Modelleri

Polar pijama takımları özellikle tek bir renkte üretilmez. Polar kumaşlarda sıklıkla siyah ve haki renkler tercih edilse de kırmızıdan beyaza, pembeden maviye farklı birçok renkte ürünler mevcuttur. Rengarenk polar pijamalarla ev giyimizi hareketlendirebilir; renklerin enerjisini yaşamınıza dahil edebilirsiniz. 

Desenli Polar Pijama Takım Modelleri

Kadın polar pijama takımı modelleri farklı renklerin yanı sıra desenli modelleri ile de size sunulur. Tavşan, ayıcık, kedi gibi hayvanların baskılarının kullanıldığı polar pijamalar ile sempatik bir görünüm elde edebilirsiniz. Hayvan baskısının yanı sıra ekose desenli polar pijama takımları da sıklıkla tercih edilen modeller arasındadır. Kışlık pijama takımlarında ekose desenli modeller de öne çıkar. Rahat bir kullanım sunan ürünler fazla rengi bir arada bulundurur. Eğer düz, sade ve desensiz polar gecelik takımlarından sıkıldıysanız desenli modeller tam size göre olabilir. 

Düğme Detaylı Polar Pijama Takım Modelleri

Düğme detayları çoğu zaman işlevsel olarak kullanılabilir. İşlevi dahilinde kullanıldığında bir ceketi, göleği veya pijamayı kapatabilir. Kolayca giyip çıkarabilme avantajı sunar. Düğmeler düştüğünde yada koptuğunda fermuara göre kolaylıkla değiştirilebilir, yerine dikilebilir. Bu sayede ürününüzü çok uzun yıllar kullanabilirsiniz. Kullanıldığı yere göre, düğmenin büyüklüğü, rengi, şekli farklılaşabilir. Renklerin kadın pijama takımları ile uyumlu kullanımı da ürünlere çekicilik ve görsel güzellik katar.

  

Kadın Kapüşonlu Polar Pijama Takım Modelleri

Kapüşonlu kadın polar pijama takımları çokça tercih edilen ürünler arasındadır. Polar kumaşın özelliği gereği vücut sıcaklığını korur. Kapüşonlu modellerde kapüşon sayesinde kafanız ve kulaklarınız da soğuktan korunabilir. 

Cep Detaylı Polar Pijama Takım Modelleri

Günlük hayatta cep detayları fazla olan kıyafetlerin birçok avantajı ve dezavantajı vardır. Kullanışlılığı artıran cepler küçük eşyaların çantaya ihtiyaç duyulmadan taşınmasını sağlar. Gerekli eşyalar ceplerdeyken kolaylıkla erişilebilir. Kimi zaman cep detayları işlevsellikten ziyade estetik bir görünüm kattığı için de tercih edilebilir. Fakat ceplere çok fazla eşya konduğunda kıyafetin görünüşünü olumsuz yönde etkileyebilir. Büyük ceplerin içine doldurulan eşyalar cebin şişmesine neden olur. Uyku amaçlı giyilen pijama takımlarında cebe ihtiyaç duyulmasa da ev içerisinde giyilen kıyafetlerde cebe ihtiyaç fazladır. Telefon, anahtar gibi küçük ihtiyaçların ceplerde taşınmasını sağlar. Özellikle pijama üstlerinde bulunan ceplerde fermuar detaylarının olması bu işlevselliği artırır. 

Belden Bağlamalı Polar Pijama Takım Modelleri

Belden bağlamalı pijama takımları, belden bir ip vb. bağlanarak kemer niyetine kullanılır. Bel kemerin lastik yerine bağlanarak kullanılmasının bazı avantajları vardır. Kimi zaman belde lastik kullanılması belinizi sıkabilir. Fakat belden bağlamalı kadın polar pijama takımını belinize göre ayarlayabilirsiniz. Belden bağlamalı polar kadın pijama takımı, günlük hayatta kullanım içinde çokça tercih edilen bir üründür. Yüksek bel ve belden bağlamalı modellerle belinizi daha ince gösterebilirsiniz.

Peluş Polar Pijama Takım Modelleri

Peluş polar kumaşlar nispeten uzun tüylüdür ve sıcak tutar. Yumuşak ve rahat bir dokudadır. Genellikle oyuncaklarda kullanılan bir kumaş türü gibi olsa da pijama takımlarında da kullanılabilir. Kadın polar pijama takımı makine de yıkanabilen bir kumaş türüdür ve ütü istemez. Yıkandıktan sonra ütüsüz bir şekilde giyilebilir. Esnek bir yapıda olduğundan dolayı evde, uyurken rahat bir şekilde hareket edebilirsiniz. Kışlık pijama soğuk kış günlerinde sizi sıcacık tutarken yumuşacık bir his yaratır.  

Kadın Polar Pijama Takım Kumaş Çeşitleri  

Kadın polar pijama takımında kullanılan kumaş türleri birbirinden farklı olabilir.

  • Likralı polar kumaşlarda normal polar kumaşa benzer şekilde esnek bir yapıdadır. Genellikle sporcular tarafından kullanılan bu kumaş türü vücudu sarmasının yanı sıra esnekyerek hareket kabiliyetinizi arttırabilir. 
  • Karma yün polar kumaşlar içeriğinde polyester yerine pamuk kullanılan türde bir kumaş çeşididir. Genellikle sweatshirtlerde kullanılan bu kumaş türü pijamalarda da sıklıkla kullanılır. 
  • Blizzard türü polar kumaşlar genellikle battaniyelerde kullanılır. Kalın tüyleri sayesinde sıcak tutan bir türdür. Bu kumaş türünde dikilen ürünler kalın pijama takımı olarak kullanılmaya uygundur. Kadın pijama takımı kışlık olarak kullanıma uygundur. 
  • Micro polar kumaşlar, polyester içeriktedir ve hafif bir yapıdadır. Genellikle astar olarak kullanılan bu polar türü ince bir yapıdadır. Nispeten hafif bir yapıdadır. 
  • Koyun postunun taklidi olan sherpa türü polar türü kalın bir yapıdadır. Polar pijamalarda kullanıldığı taktirde sıcacık tutar. 

Kadın Polar Pijama Takımı Beden Tablosu  

Kadın beden ölçüleri kıyafetten kıyafete değişir. Hatta markaların kullanmış olduğu kalıba bağlı olarak değişir. Fakat genel olarak kullanılan bedenler S, M, L XL'dir. 36-38 beden ölçülerine sahip bir kadın genel beden tablosunda S'dir. 38-40 beden ölçüsünde bir kadın m beden, 40-42 beden ölçüsünde biri L beden kıyafetleri kullanabilir. 42-44 beden ölçülerine sahip bir kadın ise rahatlıkla XL etiketli bir kıyafeti giyebilir. Beden ölçünüzü Kompedan'da kolaylıkla bulabilirsiniz ve sevdiklerinizin bedenine uyacak en ideal ürüne ulaşabilirsiniz. 

Kadın Polar Pijama Takım Fiyatları 

Kadın polar pijama takımı fiyatları çeşitlilik gösterir. Pijama takımında kullanılan kumaş türüne göre, modeline göre, baskısına göre fiyatlar değişkenlik gösterir. Ucuz polar pijama takımları da mevcuttur. Fakat kumaşın türü vücut ve uyku sağlığınız açısından önemlidir. Bu nedenle kadın polar pijama takımı alırken içeriğine dikkat edilmelidir. 

Kadın pijama takımları uzun kollu veya kısa kollu olabilir. Polar kumaşlar yapı olarak daha sıcak tutan bir yapıdadır. Bundan dolayı genellikle kışlık, uzun kollu modellerde polar kumaş kullanılabilir. 

Kompedan'da ürün içeriklerini detayları ile inceleyerek kadın pijamaları hakkında detaylı bilgi alabilir ve beden ölçülerine göz atarak bedeninize uygun modeli bulabilirsiniz. Kompedan'da bulunan onlarca kadın polar pijama takımı arasından ihtiyacınız olan, bedeninize en uygun ürünü sepetinize ekleyebilir ve sipariş edebilirsiniz.