Sırala:
34

Erkek Pijama Takımı

Erkek giyimi için üretilen pijama takımları, yaratıcı tasarımları ve konfor sağlayan kumaşlarıyla beğeni toplar. Farklı beklentilere uygun tasarımlara sahip pijama takımı çeşitleri, renkleri ve desenleri bakımından değişiklik gösteren birçok alternatifle beraber size sunulur. Bunun yanı sıra bedenleri ve yaka özellikleri açısından inceleyebileceğiniz erkek pijama takımları da bulunur. Kompedan'da kalın ya da ince kumaş detayıyla geliştirilen erkek pijama çeşitleri de bulunduğu için beklentilerinizi karşılayacak ürünleri rahatlıkla seçebilirsiniz. Viskon, polyester gibi kumaşlarla imal edilen erkek pijama altı ürünleri yardımıyla giyim rahatlığı yaşatan ürünleri tercih edebilirsiniz. Yüzde 100 pamuk erkek pijama takımı çeşitleri ise yumuşaklıkları ile kullanıcılarının giyim deneyimini geliştirir.

Erkek Pijama Takımı Modelleri

Üretim özellikleri ve üretim materyalleri açısından farklılaşan pijama takımı çeşitleri, gereksinimlerinizle uyumlu giysileri seçmenizi kolaylaştırır. Bunlar arasındaki yüzde 100 pamuklu erkek pijama takımı modelleri, nemi dengelemeye yardımcı yapılarıyla kullanıcılarını memnun eder. Pamuklu, polyester ya da viskon kumaşlı birçok alternatife pijama takımı seçenekleri arasından göz atabilirsiniz. Hava koşullarına bağlı olarak da erkek takımı alternatiflerini Kompedan seçkisi yardımıyla gözden geçirmeniz mümkündür. Soğuk havalar için uygun olan erkek pijama takımı kışlık ürünler, ısı yalıtımını artıran kumaşlarla üretilmiştir. Kışlık kalın erkek pijama takımı modelleri, açık havada bacaklarınızı daha sıcak tutmanıza yardımcı kumaşlara sahiptir.

Erkek Pamuklu Pijama Takım Modelleri

Nefes alabilme özelliğiyle dikkat çeken pamuklu erkek pijama takımı modelleri, terleme sorununu aşarak rahat bir giyim gerçekleştirmek isteyen kişilerin seçimidir. Pamuklu erkek pijama takımı yazlık ürünler, sıcak havalara daha rahat adapte olabilmeniz için tasarlanmış alt giyim ürünlerini içerir. Hem yetişkin hem de genç erkek pijama takımı çeşitleri Kompedan'da yer aldığı için yaş grubunuza uygun alternatifler arasından seçimlerinizi yapabilirsiniz. Öte yandan normal beden ve büyük beden erkek pijama takımı seçenekleri arasında da pamuklu modeller yer alır.

  • Pamuklu kumaşların esnek yapısı, pijama takımı kullanırken hareket kabiliyetinizi rahat şekilde korumanızı sağlar.
  • Yan cepleri ve arka cepleri bulunan pamuklu pijama takımı modelleri, telefon ve mendil gibi çeşitli nesneleri taşımayı kolaylaştırır.
  • Kamuflaj deseni ile üretilen pamuklu pijama takımı çeşitleri sayesinde kamuflaj detayını içeren üst giyim ürünlerini yaratıcı bir biçimde kombinleyebilirsiniz.

Erkek Polar Pijama Takım Modelleri

Soğuk havalar için uygun olan polar pijama takımı, sıcak tutan kumaşlarıyla beğeni toplar. Kalın ve sıcak tutan kumaşlarla imal edilen polar pijama takımları, bisiklet yaka özelliğine sahip ürünleri de içerir. Böylece boğaz bölgesini kapatan üst giyim ürünleri içeren takımları giyiminizde kullanabilirsiniz. 

Yumuşak olmalarıyla da kullanıcılarını memnun eden bu ürünler, gün içerisinde ya da uyku saatlerinde rahat hissetmenize yardımcı olur. Soğuk kış aylarında daha konforlu bir şekilde dinlenmek için yumuşak kumaşlarıyla öne çıkan gecelik erkek pijama takımlarını da tercih edebilirsiniz. Gecelik takımı erkek ürünleri, uyku saatlerinde rahatça hareket edebilmeniz için esneklik özelliğiyle beraber geliştirilmiştir.

Sıcak Tutan Kışlık Erkek Pijama Takımları

Soğuk hava koşullarına hem gün içerisinde hem de uyku saatlerinde uyum göstermek isteyen kişiler için geliştirilmiş erkek pijama takımları Kompedan koleksiyonunda yer alır. Kullanıcılarının vücuduna rahatça uyum gösteren bu ürünler, erkek pijama takımı çeyizlik giysiler arasında da yer alır. 

Bel bölgesini saran tasarımlara sahip modeller vücut hareketlerinize daha kolay adapte olur. Böylece uykunuzda rahatça dönebilir, gün içerisinde konforlu bir biçimde hareket edebilirsiniz.

Desenli Erkek Pijama Takımları

Tasarımlarında yer alan estetik desenlerle fark yaratan erkek pijama takımları, Kompedan'da geniş bir ürün yelpazesine sahiptir. Yatay ya da dikey desenleri içeren modellerin yanı sıra kareli desenlerle tasarımları tamamlaman birçok ürün size sunulur. Bunlar arasında yazlık giyim için uygun olan şortlu erkek pijama takımı çeşitleri de kendisine yer bulunur. Bacaklarınızın daha ferah olması için uygun olan erkek şortlu takım modelleri, zarif desenlerle desteklenir. Açık ya da koyu renklerle üretilen şık desenler, pijama takımlarını daha dikkat çekici hale getirir.

Renkli Erkek Pijama Takımları

Yaratıcı tasarımlarıyla ön plana çıkan renkli pijama takımları, erkek giyimini estetik bir biçimde tamamlamayı başarır. Zengin renk alternatifleri ile beraber Kompedan'da yer alan pijama takımları, hayalinizdeki görünüme uygun bir stil yaratmanıza yardımcıdır. Koyu ya da açık tonları bir arada içeren takımların yanı sıra alt ve üst giyim ürünleri zıt tonlara sahip olan takımlar da seçebileceğiniz ürünler arasında yer alır.

En Çok Tercih Edilen Erkek Pijama Takımları

Polar kumaş özelliğiyle üretilen ve sıcak kalmayı kolaylaştıran pijama takımları, çok tercih edilen ürünlerdendir. Pamuklu kumaş detayıyla üretilen erkek pijama takımları modelleri de kullanıcıların sıklıkla tercih ettiği giysileri içerir. Bunun yanı sıra bisiklet yaka ya da V yaka özelliklerine sahip giysiler de sıklıkla kullanılan ürünler arasında bulunur.

Erkek Uzun Kollu Pijama Takımı Modelleri

Soğuk havalara uyum göstermeyi kolaylaştıran uzun kollu erkek pijama takımı çeşitleri, daha sıcak kalmak isteyen kullanıcıların seçimlerindendir. Sonbahar ve kış ayları için son derece elverişli olan uzun kollu pijama takımları, kollarınızı sıcak tutmanıza imkân tanır. Yaka özellikleri açısından farklılaşan uzun kollu modelleri bu detaya dikkat ederek gözden geçirebilirsiniz.

Erkek Kısa Kollu Pijama Takımı Modelleri

Yaz mevsiminde ve sıcak kapalı ortamlarda giyilmeye elverişli şekilde tasarlanan kısa kollu erkek pijama takımları, ferah hissetmeniz için üretilmiştir. Aynı zamanda ince kumaşlara sahip olmaları, kısa kollu pijama takımlarının hava geçirgenliğini artırır. Kumaş malzemelerine, kol desenlerine ve bedenlerine göre kısa kollu pijama takımlarını gözden geçirebilirsiniz.

Erkek Pijama Takım Kumaş Çeşitleri

Yumuşak yapılarıyla kullanıcılarını memnun eden saten erkek pijama takımı çeşitleri, canlı renkleri ve şık desenleriyle de fark yaratır. Dayanıklılıkları ile kullanıcılarından geçer not alan kadife erkek pijama takımı modelleri, uzun ömürlü bir giyime yardımcıdır. Farklı renkleri bir arada barındıran erkek ekose pijama çeşitleri, sevimli görünümleriyle ön plana çıkar. Ekose erkek pijama takımı seçerken alternatiflerin renk tonlarını ve desen şekillerini göz önüne alabilirsiniz.

Erkek Pijama Takımı Beden Tablosu

Vücudunuza uygun özelliklere sahip önden düğmeli erkek pijama takımı çeşitlerini beden tablosu üzerinden inceleyebilirsiniz. S, M, L gibi farklı modellerin ölçülerini bu tablo yardımıyla inceleyerek bedeniniz için uygun seçimler yapabilirsiniz. Göğüs, bel, basen gibi bölgelerin ölçülerini de dikkate alarak erkek alt pijama ve üst pijama çeşitleri arasından seçimlerinizi gerçekleştirebilirsiniz.

Erkek Pijama Takımı Fiyatları

Üretildikleri kumaşların özelliklerine göre pijama takımlarının fiyat seviyesi farklılaştığı için bütçeniz için ideal giysileri seçmeniz kolaylaşır. Alternatifleri ayrıntılı bir biçimde incelemeniz, en ucuz erkek pijama takımı modellerini tercih etmenize yardımcı olur. Kumaşlarının yanı sıra tasarımları ve desenleri de bu giysilerin fiyatlarını etkiler. Erkek pijama takımı fiyatları açısından göz atabileceğiniz giysiler arasında şık kesimleri ve estetik görünümleriyle öne çıkan röpteşambır çeşitleri de yer alır. Kumaşlarına bağlı olarak fiyatları değişen erkek röpteşambır pijama takımı modelleri, beklentilerinize uygun alternatifleri değerlendirmenize imkân tanır. Şimdi Kompedan'da yer alan pijama takımları arasından zevklerinize ve bütçenize uygun ürünleri sipariş edebilirsiniz.