200 TL ve üzeri alışverişlerde KARGO BEDAVA!

Argento Mayo

Argento Mayo Kurumsal


Merter Güngören'deki 2.000 metrekarelik bir alanda üretim tesisi bulunan ve İkitelli'deki 1.000 metre karelik alana kurulu 7 katlı yeni idari binasında hizmet vermekte olan Gümüş Tekstil’in mayo markası ARGENTO; Evrensel standartları yakalayan, teknolojiyi kaliteli malzemeyle buluşturan anlayışıyla pazardaki yerini sağlamlaştırdı. Tasarım ve kumaş kalitesi ile öne çıkan ve Türkiye’deki ilk kez mayo kumaşından yapılan modern tesettür mayo üretimini de gerçekleştirerek RİVAMARE markasını yaratan Gümüş Tekstil; sektöründe yenilikler yaparak ve ilkleri gerçekleştirerek emin adımlarla ilerlemeye devam etmektedir. 


Markalarına güvenen ve bir dünya markası olmayı hedefleyen Gümüş Tekstil; desen, tasarım ve kumaş kalitesine verdiği önemle ve her bedene uygun tasarımlarıyla tüketicilerinin beğenisini yıllardır ayakta tutarak hedeflerine doğru hızla ilerlemektedir. 


Yönetim Kurulu Başkanı Ömer Gümüş'ün liderliğinde yıllardır değişmeyen kalite anlayışıyla dünya mayo modasını takip eden Gümüş Tekstil; İtalyan, Fransız ve Türk tasarımcılarının da bulunduğu güçlü bir ekiple çok kısa sürede önemli bir yer edinmiştir.

Olarak görüntüle Izgara Liste
Göre sırala
Görüntüle Sayfa başına